עטלף בחלום: פירוש חלומות

עטלף בחלום: פירוש חלומות

עטלף בחלום

חלומות על עטלפים – פירוש ומשמעות

לחלום על בעלי חיים, במיוחד אלה הקשורים למקומות חושך וקדרות, מקבלים לרוב משמעות מיסטית וסימבולית. דברים הגורמים לנו לאי נוחות במציאות הופכים לרוב לסיוט בעולם חלומות מוסתר וסודי.

חלימה נחשבה תמיד לקסומה ולא מוסברת, באופן מסוים.

בכמה חברות עתיקות, חלומות מעולם לא היו מובנים מאליהם, לרוב הם קשורים למעין כוחות על טבעיים ומפגש עם תחום האלוהי. חלומות הועלו לרוב בכוונה, בכדי לחזות את התפתחותם של אירועים מסוימים ואת תוצאותיהם.

אלה שכובדו במתנה של חלומות עשירים ומלאי חיים, נחשבו בדרך כלל לכדי כוח סמוי ולמגע עם תחום האלים.

חלומות על בעלי חיים הם מעמד החלומות המיוחד, הן לחברות הילידים והן לפסיכולוגיה המודרנית. לדברי העוקבים הפרוידיאנים וה יונגיאנים, חלומות על בעלי חיים קשורים לאינסטינקטים שלנו.

מכיוון שאינסטינקטים הם חומר גלם מעצמנו, אנו זקוקים להם להגנה, ממש כמו שעושים בעלי חיים, אך בשונה מהם אנו מדכאים אותם ושוכחים מהם.

לדברי כמה מומחי פסיכולוגיה, זו יכולה להיות אחת הסיבות העיקריות לכך שהאנימות יופיעו בחלומותינו.

הם למעשה עוזרים לנו לפתור את האינסטינקטים המודחקים שלנו בממד שונה מהסביבה האמיתית שלנו, המוגבלת על ידי כל כך הרבה חוקים ותקנות.

הסמליות של עטלפים

עטלפים הם בוודאי לא פופולריים כמו חיות רכות שאנחנו לוקחים כחיות מחמד. הם שייכים לקבוצה של אנשים יצורים חיים, במיוחד במילה מערבית, רואים לעתים קרובות דוחה, קודרת ומפחידה. יש אמונות טפלות רבות בנושא עטלפים, בדרך כלל שליליים.

עם זאת, זהו רק אחד מגבולות האמונות והמסורות המערביים מבוססי הפחד.

עם זאת, חברות אחרות יש גישה טבעית יותר לכל היצורים החיים.

אינדיאנים ילידי אמריקה בעלי היסטוריה עשירה מאוד של פירוש טוטמים של בעלי חיים, כשהם ניגשים אליהם מתוך עמדה של הערכה לכל ילדי כדור הארץ. הם מאמינים שכל הדברים בעולם קשורים זה בזה.

עטלפים קשורים לאשליה, לידה מחדש ואינטואיציה. הם מייצגים גם תקשורת, מסע וחיבור לעומק הפנימי שלנו.

העטלפים חיים במערות ויוצאים לעוף ולצוד בכל שקיעה; באופן מסוים, עטלף נולד מחדש כל יום ויום, מרחם כדור הארץ.

החושים המובחנים שלהם והאוזניים העדינות מאוד קשורות לרגישות יתר לסביבה ורגשות של יצורים אחרים.

עבור אינדיאנים אמריקנים, עטלפים כחיות טוטם הם תובעניים ביותר; הם מכריחים אותנו להתמודד עם השדים הפנימיים שלנו, להיכנע לאגו שלנו ולחדש תמיד את המחשבות והאמונות שלנו.

עטלף טוטם נחשב למדריך מסור במסענו למציאת עצמי טוב יותר.

חולמים על עטלפים

בעוד עטלפים הם יצורים די מפחידים עבור אנשים רבים, הם עשויים לייצג משמעויות שונות בחלומות שלנו.

כחיה הקשורה ללידה מחדש ועבודה קשה אך מתמשכת בדרך ההתפתחות האישית שלנו, עטלף בחלומך עשוי לייצג את הפוטנציאל הלא ממומש שלך להשיג דברים גדולים.

לחלום על עטלף אמור לגרום לך לשקול מחדש את הרגליך ולהניע אותך לעשות את המיטב שאתה יכול, כדי להרגיש מוכשר ומרוצה. כשם שנולד מחדש עטלף בכל דמדומים, אדם יכול להיוולד מחדש, לרענן ומוכן להמשיך אחר הפנטזיות והיעדים שלהם בעתיד.

חלומות על עטלפים עשויים להציע שנתקעתם בדרך שצריך לשנות כדי להגיע למטרה שלכם.

מצד שני, זה עשוי גם להציע שאתה מחפש את דרכך בחושך ונכנס בעיוורון למצב חיים ונסיבות. זה עשוי לגרום לך לתהות על מעשיך ולהפוך אותך יותר זהיר בעת קבלת ההחלטות.

עטלפים קשורים בדרך כלל לעולמם של המתים, החושך ומקומות שקטים ומוצלים, שלא ידוע לנו מודע. חליפות עטלפים עשויות להיות סימן של בן משפחה או אובדן אישי מסוג אחר. התרבות הפופולרית הפכה עטלפים לערפדים, ולכן הם מקבלים יותר משמעויות כהות.

לחלום על עטלפי ערפדים מסמנים שיש משהו או מישהו בחיים האמיתיים שלך שגורם לאנרגיה שלך להתייבש. זה עשוי גם לסמן שנגמר לך הביטחון, הפוזיטיביזם האישי שלך, האנרגיה והמשאבים שלך מכל הסוגים.

לסינים העתיקים יש פרשנות חיובית הרבה יותר לעטלפים. החיות המרתקות הללו נתפסות כמצבים של בריאות טובה, של אושר, אריכות ימים ושלווה.

הם גם מסמלים מזל טוב ועושר.

על פי הפולקלור הסיני, עטלף בחלומך הוא חיזוי לחמש אפשרויות; הוא מנבא שלום, סגולה, אריכות ימים, עושר ומוות ללא סבל, כחמש הזדמנויות חיוביות לאדם.

חושים מדהימים של עטלפים וטבע חיי הלילה שלהם הופכים את אותם בעלי חיים למעין חידה למוח האנושי, לרוב מקשרים אותם עם התחומים הנסתרים שבין העולמות שלנו. הם קשורים לחלומות נבואיים, מעבר, חניכה, תובנה של אהבות העבר שלנו.

חלומות ספציפיים על עטלפים

לראות עטלף מעופף אחד בחלומך עשוי לייצג כמה בעיות ומעצבנים בחייך שאתה יכול בקלות לפתור.

זה מציע שכדאי לכם להתמודד עם הדאגות שמטרידות אתכם ולהזיז מחשבה רעננה וחפה ממחשבות כבדות. עטלף מעופף אחד עשוי להיות סימן שלילי, אך על דבר שאתה לגמרי מסוגל להתמודד איתו.

לחלום על נחיל של עטלפים מעופפים בדרך כלל קשור למצב שלילי שעובר על ידך.

אם אתה חולם על מספר גדול של עטלפים רגועים ואינם עפים, זה עשוי להוות איום שעלול להביא סבל לאנשים סביבך, מבלי להשפיע עליך ישירות.

Show Buttons
Hide Buttons