מספר 888 בנומרולוגיה

מספר 888 בנומרולוגיה

מספר 888 בנומרולוגיה

הכוונה שמגיעה משמים היא כנראה משהו שכולנו מייחלים לו, לפחות פעם אחת בחיינו. אפילו לאותם ספקנים יש מחשבה זעירה, מוסתרת, ישנה או רק רמז פנימי שאולי יש משהו יותר מחיינו התמותיים.

עמוק בפנים, כל אדם רוצה שיהיו כמה כוחות שיכולים להציע לנו הדרכה, הגנה ועזרה כאשר אנו מרגישים תקועים, אבודים ולבד לבד בחיים ובנסיבות שאנו מרגישים שאי אפשר להתגבר עליהם.

אנו שמחים לספר לכם שיש. יש אכן כוחות שמימיים נפלאים, טהורים וטובים, שמוודאים שכל מה שקורה עוקב אחר הזרימה האוניברסלית של האנרגיה הקוסמית. למעשה, כך הדברים צריכים להיות; אין דרך אחרת, כי כל מה שקורה כתוב בכוכבים.

דברים רבים בחיינו עשויים להיראות לא הגיוניים, מוזרים, לא הוגנים, מופלאים, בלתי צפויים, בלתי נתפסים, אך הם קורים.

אירועים אלה הם כולם חלק מהתוכנית האוניברסלית, ולכן חלקים בלתי נמנעים מחיינו הארציים. לפחות נתיבים רוחניים מאמינים כך ולא רק תורות מיסטיות לא ברורות, אלא גם מערכות רוחניות גדולות, מערכות אמונה, דתות, מסורות וכן הלאה. ישנם מסלולים חלופיים רבים החולקים את אותם רעיונות.

לאיזו אמונה אתה הכי נמשך, יש ביסודו אותו רעיון כבסיס; חיינו הם השפעות של כוחות עליונים.

ברוחניות ישנן גישות שונות לפרשנות תעלומות של קיומנו, הקשרים שלנו לשמים ודברים כאלה. אחד הפופולריים שבהם הוא נומרולוגיה.

גישה רוחנית זו היא בדרך כלל פשוטה, אך מאוד חושפנית ומעודדת. זה בעצם אותו הדבר כמו נומרולוגיה כללית, רק שהוא מתמקד במספרים המחוברים איכשהו למלאכים. למעשה, הוא עוסק במשמעויות של מספרים שמאמינים כי נשלחים לכדור הארץ על ידי מלאכי השומר האישיים שלנו.

אנשים שעוקבים או מתעניינים בגישה זו, מאמינים שיש לנו לפחות שני אפוטרופוסים אישיים לכל החיים.

הרוחות המלאכיות האלה הן אלמותיות, לא פיזיות, חסרות אגו, חסרות אנוכיות וללא רצון חופשי.

הם הטהורים ביותר של אנרגיה אוניברסלית והם יכולים לייצר רק טוב. יש להם משימה אחת חשובה; המשימה העיקרית של המלאכים היא לדאוג לאנושות. הם מציעים לנו אהבה, תמיכה, אפוטרופסות והכוונה ללא תנאי.

מספר 888 – מה זה אומר?

כעת, לאחר שגילינו זאת, תוכל לשאול: ‘כיצד אוכל לדעת אם מלאכים דואגים לי? איך אני יכול להיות בטוח שהם שומעים את התפילות שלי? ‘.

מלאכים עוזרים לך בכך שהם שולחים לך סימנים סמליים, מסרים מלאכים. אם אתה חושב שזה לא מספיק וכי אתה זקוק לעזרה ישירה יותר, אתה טועה.

אנו בני האדם די חסרי סבלנות מטבעם ופעמים רבות אנו מתקשים לקבל שדברים מתפתחים לאט ושנדרש זמן לגלות דברים, ללמוד, לצמוח ולהתקדם, בכל תחום בחיים.

מלאכים לעולם אינם משפיעים ישירות על חיינו; אסור להם, אלא במצבים יוצאי דופן, שהם נדירים במיוחד.

רוב בני האדם בוודאי לעולם לא יראו מלאך, אך כולנו נקבל עזרה שווה. המפתח הוא לזהות את העזרה הזו ולהשתמש בה.

מלאכים עוזרים לנו בעקיפין, עובדים באמצעות מדיומים סמליים. הם משתמשים בסמלים שהם בטוחים שנבחין בהם ונדאג להסתקרן מהם.

מספרים הם צורה אחת של מסרים מלאכים אלה עליהם אנו מדברים. אתה מבין, המספרים תמיד היו מרתקים לבני אדם. המצאנו מספרים בעיקר מסיבות מעשיות, אבל כל הדברים שנוצרים משקפים אנרגיות של היקום.

לכל מספר יש תנודות שמימיות מיוחדות. המלאכים השומרים שלנו מוצאים מספרים די מדהימים, משכנעים ומעוררי השראה, ולכן הם משתמשים בהם כדי לשלוח לנו הודעות ‘מוצפנות’ בקלות.

אם אתה מכיר את יסודות הנומרולוגיה, לא יהיה לך קשה להבין משמעויות סודיות מאחורי מספרים.

מספר יכול להיות כל מספר אפשרי שאתה יכול לחשוב עליו. עם זאת, היא חייבת למלא דרישה אחת בלבד והיא להמשיך ולהופיע כל הזמן בחייך לאורך תקופה ממושכת או שלב.

לדוגמה, אדם יכול להתחיל לראות את אותו מספר במצבים שונים בחיים, בדרך כלל במצבים הנפוצים והשגרתיים ביותר.

אנשים רבים טוענים שהם ג’יפים שרואים את אותם רצפי המספרים כל פעם מחדש. אם אותו מספר ממשיך להופיע בשעון, בטלפון הנייד, במחשב שלך או בגאדג’טים אחרים, או שהוא מופיע בספרים שאתה קורא, בעיתונים, בחשבונות קניות, בעבודה שלך, ברחובות וכו ‘, זה חייב להיות מספר קסום , לא משנה כמה נפוץ זה נראה.

יש מספרים שפשוט מושכים את העין. המספרים שכללו אותן ספרות תמיד היו מעניינים במיוחד עבור בני אדם.

אם אתה שומר על אותם מספרים בכל מקום, אתה פשוט לא יכול להתנגד לחשוב שיש בזה משהו נוסף, אנחנו בטוחים!

מה אם המספר הזה הוא 888? מה כוחו של מספר 8, משולש? רצף מספרי זה נושא אנרגיה מדהימה, אך בדיוק כמו מספרים חד-ספרתיים אחרים, יש לטפל בזהירות באנרגיה שלו.

המשמעות הסודית והסמליות

כעת נלך רחוק יותר ונעזור לך להבין על מה מספר מספר 888 ולמה מלאכי השרת שלך בוחרים לשלוח לך את השילוב המלאכי הזה. מספרים תלת ספרתיים הם בדרך כלל אינדיקטורים טובים לאישיות ולדמויות של אנשים.

מספרים מורכבים חושפים הרבה על היבטים שונים באישיותו של מישהו ומספרים גם הרבה על גורלו ועתידו של אותו אדם.

אותם מספרים הם, במובן זה, מעניינים במיוחד, מכיוון שהם מחברים את אותה אנרגיה ומגבירים אותה.

מספר 888 נתפס ככפיל 8, כמובן. זה אומר שהאנרגיה של מספר 8 היא זו שמנצלת את מירב האישיות שלך ומשקפת את חייך, על כל חלק מההוויה שלך, רוחנית, פיזית, רגשית, נפשית וכן הלאה.

כדי להבין מה זה אומר, עלינו לחפור לעומק במשמעויות ובסמליות של מספר 8 אך ורק. זהו מספר יציב וחזק עם רטט רב עוצמה. תן לנו לברר עוד על זה.

חיפוש אחר שלום וסדר, הרמוניה, איזון, שיפוט טוב ואינטואיציה, צדק, פרפקציוניזם ורצון לשלוט בדברים, במיוחד בענייני יציבות חומרית הם חלק מהתכונות הנפוצות ביותר המאפיינות מישהו שנולד מתחת למספר 8 או אדם אשר מספר זה נשלח משמים.

הוא מייצג כל שילוב הכולל מספר 8, במיוחד אחד כל כך מיוחד כגון מספר 888.

מספר 8 משקף את הרצון המולד של כל בני האדם; לשלוט בחומר, כלומר תחום ארצי, פיזי, גלוי, על ידי אכיפת כללים ותקנות. מספר 8 מהדהד ברטט של נתינה וקבלה כאחד; הוא משקף את הרעיון שהכל מעגל בחיים ושכל פעולה גורמת לתוצאות, טובות או רעות.

מספר 8 מייצג פתרונות מעשיים, פרגמטיות באופן כללי, מוטיבציה מדהימה, מקצועיות, מסירות, צורך ביציבות ובטחון.

מספר 8 לעולם אינו חסר מחשבה, פזיז או חסר אחריות, המשקף בעיקר היבטים חומריים בחייו של אדם.

לכן, אנשים עם מספר 888 מסוגלים לדאוג לעצמם, הם יודעים כיצד למצוא דרכים לפרנס את עצמם ואת אלה שאכפת להם לפני כל מה שצריך או רצוי.

הם מודעים לכך שכל מטרות כאלה דורשות סבלנות, מאמץ, התמדה וכוח. הם אף פעם לא מתייאשים בקלות, ללא מוטיבציה או מניפולציות.

מספר 888 מייצג גם סמכות חזקה ורצון חזק. אנשים עם 8 כל כך חזקים כמו כאן לא אוהבים להיות בשליטה והם מעדיפים להוביל מאשר לעקוב.

אנשים אלה יכולים להיות יהירים ועקשניים למדי בכפיית דעותיהם; הם מתקשים להודות שהם טועים לפעמים. כמו שכולנו.

הם רגישים לכישלון, במיוחד אם זה קשור לקריירה או כספים. הם בדרך כלל אינטליגנטים, מעשיים וטקטיים.

אהבה ומספר 888

מספר 888 משקף אישיות בעלת אנרגיה כה חזקה עד שלפעמים כל כך קשה להתמודד איתה. הם תובעניים ומפקדים מאוד; הם שונאים לא להיות אחראים, כך שזה יכול אפילו להפוך לאגרסיבי ולוחץ.

הם אף פעם לא מתפשרים בחיים וכך גם בחיי האהבה שלהם. הם אוהבים בלהט, עמוק, מלא, אבל לא במחיר שלמותם. הם לא סולחים ושוכחים, לעולם לא.

אנשים אלה דומיננטיים והם מחפשים שותף חזק לא פחות. זה צריך להיות אדם שהוא יכול ליהנות מכל התרגשות של חיי אהבה, פנטזיות מיניות ועוד, אבל גם מישהו שהוא יכול להתחרות בו, בדרך מסוימת.

הם אוהבים אתגרים ולעתים קרובות הם ירצו לזכות באדם שנחשב בלתי נגיש, רב עוצמה, משפיע ופופולרי, רק כדי שיוכלו להתפאר בהישג כזה.

מצד שני, לא כל האנשים עם 888 מתנהגים כך, אבל יש להם נטייה ללכת לקיצוניות כזו.

כשהם בעצם מתחילים מערכת יחסים (כמה מהדרישות יש לבדוק ברשימת התכונות והמאפיינים הרצויים שלהם, כמובן), הם אוהבים עד תום.

הם רוצים שהאהוב שלהם ירגיש יקר ומיוחד והם לא מתקשים לעשות כל מיני דברים כדי להרשים.

אם מדברים על השלב הבא, נישואים וחיי משפחה, אפשר לומר שהאנשים החזקים, המפקדים והממוקדים האלה הופכים להיות הורים ובני זוג טובים במיוחד.

הם מגנים מאוד והם יעשו הכל בכדי לספק את החיים הטובים ביותר למשפחתם. הם יעבדו קשה כדי לספק יציבות חומרית, מלכתחילה.

נומרולוגיה 888

המספר 888 קשור באופן מעניין למספר 6. אתה רק צריך לבצע את תרגול הנומרולוגיה הבסיסי, כדי לסכם את הספרות עד לקבלת מספר חד ספרתי, שהוא במקרה זה מספר 6.

טוב שלאישיות עם מספר 888 יש את הקשר הזה, כי המספרים 6 ממש מלמדים אותם להיות ‘יותר אנושיים’.

מספר 6 מעורר חמלה, סימפטיה, אכפתיות, טיפוח, הומניטריות, אדיבות, חוסר אנוכיות, נדיבות, צניעות, פשטות ושמחה פשוטה, שכולן מושגים, רגשות ורעיונות חסרים בדרך כלל מספר 8.

מספר 6 כאן גורם להם ‘להפעיל’ את הצד העדין והרך הנסתר עמוק שלהם.

888

מכולנו שלמדנו על מספר 888, לא קשה להבין מה הסיבה שהאפוטרופוס שלך ישלח לך מספר כזה.

מספר 888 חזק אומר שאתה צריך להשתמש בכל הכישרונות והכישורים שלך כדי להגשים את חלומותיך ולהגיע ליעדים שלך, כמובן.

מצד אחד, זהו מסר של עידוד ותמיכה, במיוחד אם אתה עומד כעת בתקופות קשות או שמצאת את עצמך במבוי סתום.

מצד שני, במיוחד אם אתה מרגיש טוב ואתה עובד על המטרות שלך בהצלחה, מספר 888 יכול להוות תזכורת להיבטים חשובים אחרים של החיים שאולי הזנחת.

שיעור מלאכי שמספר 888 נושא הוא ללמוד ליהנות מהחיים כפי שהם.

אתה באמת צריך להירגע ופשוט לתת לחיים לקרות לך. יש לך כל כך הרבה פוטנציאל, אבל אילוץ דברים בסופו של דבר רק יתיש אותך, כך שלא תוכל ליהנות מפירות ההישגים שלך.

יתר על כן, הצורך הזה בשליטה על הכל וההתמקדות שלך בתוכנית חומרית יכול להרחיק אותך מאנשים, כולל המאהב שלך, המשפחה שלך וחברים.

הם בהחלט ירגישו עצובים ואם אינך רוצה לפגוע בהם (והמלאכים שלך יודעים שלא), נסה לפנות אליהם קצת יותר.

גם אם אתם עובדים קשה על מנת לספק יציבות חומרית למשפחתכם, האטו מעט ופשוט תשבו עם יקיריכם ושתפו אותם בדברים לא פחות חשובים, אך מאושרים, משמחים ואף מגוחכים.

Show Buttons
Hide Buttons