למצוא את השלם: התאמה זוגית למזל טלה

למצוא את השלם: התאמה זוגית למזל טלה

למצוא את השלם: התאמה זוגית למזל טלה

ידועים בטבעם האיתני והעצמאי, טלה מייצג שלט אש. כששני טלה מתאחדים זה יכול להיות צמד חזק. גבר טלה הוא מאוד נלהב, בטוח ונועז אבל גם די אגוצנטרי, בעוד שאשת מזל טלה היא באותה מידה מאוד נחושה, ותומכת אבל היא גם קצת אגרסיבית. ליחידים האלה תהיה ידידות נהדרת ביחד שבה שניהם יבינו זה את זה בצורה חיה מאוד.

כעמיתים, הצמד שלהם יכול להיות מאוד מועיל עבור כל עבודה, אבל הם לא צריכים להיות באותו עמדה שכן שניהם יכולים להיות מאוד תחרותיים. בזמן מערכת יחסים אוהבת, שניהם נלהבים וכנים באותה מידה. יהיה להם קשר עמוק למרות אותן בעיות הכעס שלהם.

תְאִימוּת

טלה הוא ההורוסקופ הראשון וידוע גם כיילוד של מעגל גלגל המזלות. החיות, האמונה, הגישה העקנית והעוצמה שלהם מתארים אותם כמכלול. סביר להניח שגברים ונשים בטלה יעשו מה שהם מאמינים בכל ליבם. הם ידועים בטבעם האיתני, כמו גם במזג הרע שלהם.

אִישִׁיוּת

גבר: בני מזל טלה הם נחושים, נלהבים וחזקים. הם נועזים ומרוכזים בעצמם. יש להם את ההתנגדות לנצח את היקום ולהשיג דברים מה שהם רוצים לעשות. כמו כן, הם קצרי רוח והופכים מלחיצים וחסרי טאקט כאשר המטרות והשאיפות שלהם מאטות.

אישה: נשים טלה הן עצמאיות, יצירתיות, בטוחות בעצמן, נועזות וספונטניות. הם די פתוחים וכנים בטבעם. הם מחזיקים בתכונה תומכת ונאמנה מאוד, אך יחד עם זאת, הם תוקפניים בחירוף נפש ואינם מסתפקים בפחות ממה שמגיע להם.

חֲבֵרוּת

למזל טלה ולטלה יש קשר טוב אחד עם השני. מה שהם מעריכים בידידות הוא היכולת של האדם להיות ישר וכנה. לפיכך, בשל גישה זו שני בני הטלה עשויים להבין זה את זה בצורה מוחלטת. שניהם חובבי חופש ואוהבים לבלות יחד, לחלוק את הרגשות והמחשבות שלהם. מזל טלה בידידות לא יכול להסתיר את תחושתו מכיוון שהיא תעלה להם ישר בפרצוף והשני יידע בקלות מה קורה במוחם.

קריירה

איש טלה ואישת מזל טלה נועדו לעבוד יחד. הם נוטים לעבוד קשה והם רציניים מאוד לגבי העבודה. הלהט שלהם לתחרות ולצאת בראש פירושו שהם לעולם לא יתחמקו למטה. אם הם עובדים יחד, כמות עצומה של עבודה נעשית בפרק זמן קצר. אם שני בני הזוג מוצאים את עצמם באותו מקום עבודה מתחרים על אותה עבודה, הדברים עלולים להיות מאוד מציקים.

אהבה

גבר: איש טלה מאוהב הוא כמו ספר פתוח שניתן לקרוא אותו בצורה ברורה. הם צפויים לומר את ליבם ולעשות הכל כדי לזכות בלב אהבת הגברת שלהם. הם רומנטיים באופיים ומתעקשים שאהבתם תעשה פעולות רומנטיות כדי לגרום לילדה שלהם להתאהב בהם. ברגע שהם מתאהבים עמוקות במישהו, הם צפויים אפילו לשנות את עצמם לחלוטין רק כדי שהיא תהיה מאושרת.

אישה: אשת מזל טלה כאשר מאוהבת היא נוטה להיות מאוד אמיתית ותומכת. הם נוטים לגרום לבן הזוג שלהם להרגיש מיוחד. סביר שהם יעשו הכל כדי לבטא את רגשותיהם הפנימיים ליקיריהם. סביר להניח שהם ימשכו את הגבר שלהם עם האופי הפעיל, האופטימי והבטוח שלהם. חוץ מזה, הם ישחקו את תפקיד המושיע בכל פעם שבן הזוג שלהם בצרות.

מערכת יחסים

כשזה מגיע לקיום מערכת יחסים, שניהם ישרים ונדיבים ולכן הם מתמודדים עם רגשותיהם עם יקיריהם מבלי לחשוב שנית אם הם נלהבים מהם. שניהם שומרים על אמון זה בעדיפות ראשונה ונוטים ליהנות אחד מחברה. סביר להניח שיהיו להם קרבות קלים, אבל בכל פעם שמתחיל קרב אחד צריך לקחת מטען ולהדביק את השני.

יתרונות של יצורים ביחד

הם חזקים יחד ויכולים להזיז הרים אם הם צריכים לתמוך אחד בשני. סביר להניח שיש להם חיבור והיקשרות עמוקים. חוץ מזה, סביר להניח ששניהם יהיו כנים אחד עם השני ונוטים לתמוך זה בזה בזמנים הקשים.

חסרונות של להיות ביחד

מכיוון שהטלה שומר על מזג רע מאוד, זה יכול להיות לוהט כששניים מהם מתווכחים. מכיוון שהם תמיד רוצים להיות מרכז המשיכה הם נוטים להתעצבן בקלות אם הם לא מקבלים תשומת לב מבן הזוג שלהם. חוץ מזה, בגלל התנהגותם השרירותית הם פוגעים לעתים קרובות בבני הזוג שלהם. כמו כן, סבלנות לא מגיעה כל כך בקלות למזל טלה ובלי מחשבה שניה, סביר להניח שייכנסו לוויכוח קטנוני על כל דבר טיפשי.

סיכום

שני הטלה תואמים בצורה יוצאת דופן ויש להם הבנה טובה של הטבע. כאשר שניים מהם מתאחדים, הם צפויים לתמוך, לטפל ולהקשיב לבני הזוג שלהם. מערכת היחסים שלהם יכולה להיות באמת מספקת עם אהבה ואכפתיות. התאמת האהבה של טלה וטלה היא איזון של חיבה ושלווה בו זמנית. כנות ואידיאליזם של מחשבות גדולות עוזרות להם לנהל את המצבים הקשים והמכשולים בצורה פרודוקטיבית.

Show Buttons
Hide Buttons