אסטרולוגיה סינית 1993

אסטרולוגיה סינית 1993

אסטרולוגיה סינית 1993

על פי המזלות, אנשים שנולדו בשנת 1993 שייכים לתרנגול.

בהתייחס ללוח הגרגוריאני, שנת התרנגול מתחילה מה -23 בינואר 1993 עד ה -9 בפברואר 1994, ואותם אנשים שנולדו מה -1 בינואר עד ה -22 בינואר בשנת 1993 שייכים לקוף.

סימני מזל

מספרי המזל: 4, 9

צבעי מזל: זהב, לבן

תכונות אישיות

אנשים שנולדו בשנת 1993 בתרנגול הם חכמים ומהירים מאוד. לא משנה באיזה קשיים הם נתקלים, הם תמיד יכולים למצוא פתרונות במהירות. הם חמים, מלאים באהבה וחמלה, ולכן הם אוהבים מאוד חיות ולעתים קרובות עוזרים לאנשים כשהם בצרות. בנוסף, הם דמיוניים מגיל צעיר. לכן הם אוהבים דברים נפלאים כמו אגדות, אגדות וכו ‘, ויש להם ציפיות יפות לעתיד.

עם זאת, התרנגול מרוכז בעצמו ונולד בגאווה. לעתים קרובות הם מחמירים כלפי אחרים אך לא עם עצמם. לעתים קרובות הם עוזרים לאחרים, אך הם גם רוצים לקבל תגמול מהם. יתר על כן, הם רגישים מאוד ואינם אוהבים ביקורת מצד אחרים.

קריירה

לתרנגול יש מזל טוב יחסית בקריירה. עבור עובדי המשרד, הם לא יתקלו בנסיגות רבות במקום העבודה, והם מוערכים בקלות על ידי מנהיגים, כך שיוכלו להציג את כשרונותיהם היטב. ואם הם תופסים את ההזדמנויות היטב, הם עשויים לעבוד בחו”ל, מה שיכול להוות בסיס טוב יותר להתפתחות עתידית. עבור יזמים, למרות שבעצם לא יהיו פיתולים בדרך להקמת עסק, זה עדיין דורש מאמצים מסוימים להשגת פיתוח טוב יותר. מוצע שהם ישתתפו במסיבות ופעילויות נוספות, כדי שיוכלו להכיר יותר חברים ואולי לקבל הזמנות גדולות.

כֶּסֶף

הון העושר די חלק בחייהם. עבור עובדי המשרד, השכר הוא בעצם ברמה הממוצעת. לאחר צבירת קצת כסף תהיה להם הוצאה גדולה יותר, כך שקשה להם לחסוך כסף. עבור יזמים, למרות שהתפתחות הארגון טובה, אין יותר מדי הזמנות והכנסות גדולות. וזכור שהם חייבים להיות זהירים לפני שהם משקיעים, ולעולם לא להשקיע כרצונם, מה שעשוי להוביל להפסד גדול.

אהבה ומערכות יחסים

אנשי התרנגול משנת 1993 יחוו כמה עליות וירידות באהבה. לא קל להם להכיר את האדם הנכון, כך שהם צריכים לעבור מספר מערכות יחסים לפני שהם סוף סוף מתחתנים. לאחר הנישואין, בגלל הקריירה העמוסה שלהם, הם עלולים להזניח את אהובתם, ולכן הם לעתים קרובות רבים איתם. לכן מוצע שהם צריכים לתקשר זה עם זה בזמן ולבלות יותר זמן עם בני זוגם בזמנם הפנוי.

בְּרִיאוּת

עליהם להיזהר מהפגיעה הנגרמת ממחלות כרוניות. כמה הרגלי חיים רעים כמו להישאר ערים מאוחר, לשתות, לעשן ותזונה לא סדירה מזיקים מאוד לבריאותם. לכן עליהם לפתח הרגל חי טוב ולסדר את עבודתם וחייהם בצורה טובה, אחרת יהיו להם בעיות בריאות קשות.

Show Buttons
Hide Buttons