אסטרולוגיה סינית 1992

אסטרולוגיה סינית 1992

אסטרולוגיה סינית 1992

שנת 1992 מסווגת כשנת הקוף. אז לאנשים שנולדו בשנת 1992 יש שלט של קוף.

אנשים סינים עוקבים אחר לוח הירח מאז ימי קדם. על פי לוח השנה הגרגוריאני, אנשים שנולדו מה -4 בפברואר 1992 עד ה -22 בינואר 1993 הם קופים, ואלו שנולדו מה -1 בינואר עד ה -3 בפברואר 1992 הם אנשים שנולדו בשנת הכבשה.

סימני מזל

מספרי המזל: 5, 6

צבעי מזל: צהוב, חום

תכונות אישיות

אנשים שנולדו בשנת 1992 לקוף הם חכמים, תושייה, תוססים ופעילים. יחד עם זאת, הם אוהבים להתהדר בחיים ובעלי מנהיגות חזקה בעשיית דברים. יש להם יכולת תגובה מהירה ולעתים קרובות הם יכולים לפעול בהתאם למצב. הם סקרנים מאוד ואוהבים לקרוא כל מיני ספרים. המוח הגמיש שלהם גורם להם להיות מלאי יצירתיות.

עם זאת, הקוף לפעמים מתנשא במיוחד, מה שנוטה להשאיר לאנשים את הרושם שהוא יהיר, ובכך גורם לחוסר שביעות רצון של אחרים. לכן הם צריכים להיות נינוחים בעת הצורך וללמוד לשפר את הקשר הבין אישי.

קריירה

לאנשים שנולדו בשנת 1992 בשנת הקוף יש די מזל במקצועם. יש להם לא רק יכולות מקצועיות יוצאות דופן, אלא גם מאוד חרוצים בעבודה. לכן קל להם לקבל קידום ולהיות מנהל במקום עבודתם. הקריירה שלהם יכולה להיות טובה יותר אם הם עובדים יחד עם אנשים שיש להם גם יכולות חזקות.

כֶּסֶף

עושר העושר של הקוף טוב. השכר יוגדל עם קידום תפקידם. יחד עם זאת, הם יכולים להרוויח עוד כסף באמצעות השקעה ומניות. אך עליהם להימנע מביצוע השקעות בסיכון גבוה. יתר על כן, הם לא צריכים להיות חמדן מדי ולא להתמכר להימורים.

אהבה ומערכות יחסים

אנשים שנולדו בשנת 1992 בשנת הקוף ואחריהם רבים אחרים. הם יכולים בקלות לקבל עזרה מהמין השני. לאחר כמה רומנים, הם יכולים לפגוש את בן זוגם. חיי הנישואין שלהם באופן כללי הם הרמוניים. ריב הוא בלתי נמנע בחיים. כאשר מתרחשים קונפליקטים, עליהם לשלוט במזג האוויר ולתקשר עם בן זוגם בשלווה.

בְּרִיאוּת

הם יכולים לחיות חיים בריאים דרך חייהם. הם מאוד אוהבים לעשות פעילות גופנית, ולכן יש להם יכולת התנגדות טובה ולא לעתים קרובות חולים. אבל הם צריכים להיפטר מההרגלים הרעים בחיי היומיום. פיתח הרגל עבודה ומנוחה טוב, אל תישאר מאוחר, ותאכל יותר פירות וירקות, שהם תועלת גדולה לגוף.

Show Buttons
Hide Buttons