אסטרולוגיה סינית 1991

אסטרולוגיה סינית 1991

אסטרולוגיה סינית 1991

איזה סוג של גלגל המזלות אנשים שנולדו בשנת 1991?

בלוח השנה הסיני, 1991 היא שנת הכבשים. בניגוד למערביים, הסינים עוקבים אחר לוח הירח מאז ימי קדם. בלוח הגרגוריאני אנשים שנולדו מה -15 בפברואר 1991 עד ה -3 בפברואר 1992 הם כבשים, ואנשים שנולדו מה -1 בינואר עד ה -14 בפברואר בשנת 1991 שייכים לסוס.

סימני מזל

מספר המזל: 5, 9

צבעי מזל: צהוב, שחור, חום, לבן

תכונות אישיות

הכבשה ילידת 1991, טובת הלב, שאפתנית, אחראית, זהירה, מוכשרת ויוזמת. הם אוהבים לעבוד על פי תוכנית, ומשאירים לאנשים את הרושם שאפשר לסמוך עליהם. הם מייחסים חשיבות רבה לעקרון ולאמונה. הם לא חוסכים במאמצים לעזור לחברים כשהם בצרות.

עם זאת, הכבשים עקשניות מאוד וחסרות גמישות. הם די מסורתיים וקשיחים ואינם יודעים כיצד להסתגל לשינויים במהירות. יחד עם זאת, הם חסרי סבלנות ולא אכפת להם מרגשותיהם של אחרים כשמדברים איתם. סביר יותר שהם יכעסו ומצב הרוח שלהם לא יציב.

קריירה

הון הקריירה שלהם די טוב. הם מתקדמים צעד אחר צעד בעבודתם. מכיוון שהם מוכשרים, הם יכולים בקלות לקבל שבחים מהבוס שלהם ולקדם אותם. יתר על כן, גם היחסים עם עמיתים טובים יחסית, ולא יהיו עימותים.

כֶּסֶף

מזלם של הכבשים די טוב. בגלל הביצועים הטובים שלהם בקריירה, הם ירוויחו סכום לא מבוטל של משכורת. חוץ מזה, הם טובים מאוד בהשקעות וניהול פיננסי. כל עוד יש מספיק קרנות, הם יכולים להרוויח הון. עם זאת, יש לציין כי ישנם סיכונים בהשקעה, ועליהם להיזהר ממלכודות בשוק.

אהבה ומערכות יחסים

לאנשים שנולדים במזלות יש מזל באהבה ובמערכות יחסים. באופן כללי, הם יכולים לפגוש את המין השני שהם אוהבים, אבל הם צריכים להיות טובים בניצול הזדמנויות לצאת איתם. יחד עם זאת, עליהם להיזהר ממין הנגדי הבלתי הולם מסביבם ולמתוח איתם קו ברור בזמן, אחרת זה ישפיע על יחסי האהבה שלהם. אחרון חביב, זכרו לתקשר יותר עם בני הזוג. תקשורת טובה היא דרך חשובה לקידום רגשות.

בְּרִיאוּת

מזלם הבריאותי חלק יחסית. לא יהיו הרבה שינויים בבריאות. אבל אל תעשה שום דבר שמזיק לבריאותם כשהם צעירים, כגון להישאר ער מאוחר ולשתות יתר. בפרט, כבשים שעברו ניתוח צריכות להקדיש תשומת לב רבה יותר לטיפול בגוף כדי למנוע הישנות. עבודה חשובה, אך גם מנוחה חשובה.

Show Buttons
Hide Buttons