אסטרולוגיה סינית 1988

אסטרולוגיה סינית 1988

אסטרולוגיה סינית 1988

איזה סוג של דרקון הם אנשים שנולדו בשנת גלגל המזלות הסיני 1988?

אנשים שנולדו ב-1988 הם דרקון האדמה המבוסס על חמשת היסודות הסיניים וגלגל המזלות הסיני.

גלגל המזלות הסיני עוקב אחר לוח השנה הירחי והתאריך בין לוח השנה הירחי ללוח השנה הגרגוריאני שונה מעט. בלוח הגרגוריאני, דרקון האדמה נולדים מ-17 בפברואר 1988 עד 5 בפברואר 1989; אלה שנולדו מ-1 בינואר עד 16 בפברואר בשנת 1988 הם ארנב אש.

סימני מזל

מספרי מזל: 4, 9

צבע מזל: לבן

תכונות אישיות

אנשים שנולדו בשנת 1988 שנה של הדרקון הם חולמים שאפתניים. הם מאוד חכמים ועובדים קשה עם יוזמה רבה. אם הם יכולים לדבוק בדבר אחד, יהיו להם הישגים גדולים. הם אנשים עם לב אוהב, והם אוהבים להתיידד עם כל מיני אנשים.

אבל הם חסרי סבלנות ולעתים קרובות מוותרים באמצע הדרך. אז לעתים קרובות הם מאבדים את ההישגים שלהם. הם מכורים לקניות ותמיד מבזבזים כסף על דברים לא ישימים.

קריירה

דרקון האדמה עשוי להתמודד עם כמה אתגרים בתחום העבודה במהלך חייו. התקדמות העבודה שלהם מופרעת בקלות על ידי כמה אנשים רעים. לכן, יעילות העבודה היא הנושא החשוב ביותר שהם צריכים לשים לב אליו במקום העבודה. בנוסף, עליהם ללמוד כיצד להתמודד עם יחסים בין אישיים. יזמים צריכים להימנע מלהתפתות למילים יפות ולחשוב פעמיים לפני קבלת החלטות.

כֶּסֶף

המשכורת מספיקה להם כדי לחיות חיים יציבים. והם גם יכולים להרוויח קצת כסף נוסף באמצעות השקעות וניהול פיננסי. עם זאת, יש להימנע מהתמכרות להשקעה ומוצרים פיננסיים בסיכון גבוה. אחרת, זה יוביל להפסדים כבדים. עדיף להתייעץ עם אנשי מקצוע וזקנים מנוסים לפני קבלת החלטות הקשורות בנושאי כסף.

אהבה וזוגיות

אנשי דרקון גלגל המזלות הסיני צריכים להתייחס לאהבתם ברצינות. לאחר הנישואין, הם עלולים להימשך לכמה מינים מנוגדים, מה שיעורר אי הבנה של בני זוגם, ולכן הם צריכים להיות תקיפים ולספר למעריצים את האמת בפעם הראשונה. יחד עם זאת, הם צריכים לדאוג יותר למצב הפיזי והנפשי של אוהביהם. מתנות בימי נישואין או פסטיבלים מיוחדים יכולות להעמיק את מערכות היחסים ביניהן.

בְּרִיאוּת

לדרקון האדמה יהיה מזל בריאותי טוב ולא יסבול מכאבים רבים מדי בחייו. זה רק הכרחי להימנע מלהיות כעס בלחץ של עבודה כבדה, כי זה לא תורם לבריאות הכבד. גם אם הם עסוקים בעבודתם, עליהם לשים לב לשינויים בגוף שלהם. ומוצע לעשות בדיקות גופניות באופן קבוע.

2021

על פי תחזית הון דרקון בשנת 2021, הם יתקלו באתגרים רבים בקריירה שלהם, שאולי קשה להם להשיג את התוצאות הרצויות. אבל ברגע שהתגברו על הקשיים הללו, זו תהיה פריצת דרך גדולה בקריירה שלהם. כמובן שהתהליכים יהיו קשים מתמיד, ולכן עליהם לשים לב לניהול רגשי ולבטל רגשות שליליים בזמן. בעת תקשורת עם עמיתים ומנהיגים, נסה לשמור על קור רוח וסבלני כדי להימנע מפגיעה באחרים בשוגג, דבר שעלול להביא אי נוחות לעבודה בעתיד.

תהיה ירידה בהכנסה עקב עושר לא חסר מזל. חלק מאנשי הדרקון שמחפשים עבודה ישתמשו בחסכונות הקודמים שלהם. כאשר הם משקיעים, עליהם לחזק את שיפוטיהם ולא להקשיב לאחרים כרצונם כדי להימנע מליפול למלכודות השקעה. אם הם רוצים לשפר את מצבם הכלכלי, עליהם לפתח תכנון פיננסי סביר וצריכה רציונלית. אל תסחב יותר מדי מזומנים כשהם יוצאים לבלות.

אנשים בגיל הזה נמצאים בלחץ רב, וכישלונות בקריירה יכולים בקלות להשפיע על חיי הזוגיות שלהם. השנה, אנשי הדרקון מאבדים לעתים קרובות את העשתונות כשהם מתמודדים עם הנדנודים והתלונות של נשותיהם. השניים מרבים לריב על עניינים של מה בכך בחיי היומיום. מומלץ לתקשר ברוגע אחד עם השני ולמצוא דרך לעבור יחד את הקשיים. כאשר דרקונים בודדים פוגשים מישהו שהם אוהבים, הם צריכים להיות יותר פרואקטיביים, או שהם עלולים להתגעגע אליו.

מוטרדים מנדודי שינה ומתח, מצבם הנפשי יהיה איטי יחסית. הם יכולים למצוא כמה דרכים לשחרר מתח ולהפיג רגשות, כמו ריצה, כושר וטיפוס. זה לא רק ירגיע את הנפש והגוף העייפים והמתוחים שלהם, אלא גם ישפר את השינה במידה מסוימת.

Show Buttons
Hide Buttons