אסטרולוגיה סינית 1987

אסטרולוגיה סינית 1987

אסטרולוגיה סינית 1987

איזה סוג של ארנב הם אנשים שנולדו בשנת 1987 בגלגל המזלות הסיני?

1987 היא השנה של הארנב עם יסוד האש המבוסס על גלגל המזלות הסיני וחמישה אלמנטים. לכן, אנשים עם ארנב גלגל המזלות הסיני שנולד בשנת 1987 הם ארנב האש.

גלגל המזלות הסיני עוקב אחר לוח השנה הירחי. בהתבסס על לוח השנה הגרגוריאני, אנשים שנולדו מ-29 בינואר 1987 עד 16 בפברואר 1988 הם ארנב אש ואלו שנולדו מ-1 בינואר עד 28 בינואר בשנת 1987 הם נמר האש.

סימני מזל

מספרי מזל: 0, 6

צבעי מזל: ירוק, כחול

תכונות אישיות

אנשים שנולדו בשנת 1987 שנה של הארנב הם אינטליגנטים ומיומנים, והם יכולים בקלות להצליח בכל תחום. יש להם מוניטין טוב בקרב חברים כי הם רחבי אופקים, סובלניים וזהירים. רובם בעלי חזון ייחודי ויודעים לנצל היטב את כישרונותיהם.

עם זאת, לעתים קרובות הם משאירים לאחרים סוג של רושם יהיר בגלל שאיפותיהם הגבוהות ורצונותיהם הגדולים. כאשר הם במצב רוח רע, לעתים קרובות הם מאבדים את העשתונות ופוגעים באחרים במילים.

קריירה

עבור שפן האש, מסלול הקריירה אינו חלק במיוחד. יתכנו כמה פיתולים. מבחינתם התחרות במקום העבודה עזה והלחץ גדול. אבל עם השינויים בסביבה ובצוות, הם עשויים להיתקל בכמה אנשים מועילים. תעבדו קשה והם יכולים סוף סוף להשיג הצלחה בתחומם.

כֶּסֶף

הון העושר אינו יציב במיוחד. אם ביצועי החברה גרועים, הונו הכספי עשוי גם הוא לרדת. פציעות בשוגג עלולות לגרום לאובדן כסף, ויש לשמור את החפצים בזהירות כאשר הולכים למקומות ציבוריים. השקעה עשויה להביא להם הון, אבל הם צריכים להיות זהירים בהשקעה.

אהבה וזוגיות

האהבה והיחסים ביניהם טובים יחסית. רווקים מכירים לעתים קרובות את שותפיהם לחיים באמצעות היכרות עם קרוביהם וחבריהם. אמנם הם אולי מתנגדים לבליינד דייט בהתחלה, אבל תהיה להם הרגשה טובה לאחר יצירת קשר. אנשים נשואים עשויים לקחת חלק רק לעתים רחוקות בעבודות הבית ובפעילויות הורים וילדים, מה שגורם לבני הזוג שלהם להרגיש עצובים. הם צריכים לבלות יותר זמן עם משפחותיהם כדי לשמור על נישואים הרמוניים.

בְּרִיאוּת

הם צריכים לדאוג לבריאות הגוף שלהם. עקב לחץ במקום העבודה, הם עלולים לסבול מנדודי שינה וכאבי ראש. כאשר הם חשים לחץ כבד בעבודה, אסור להם לשתות כדי להקל, אחרת תהיה לכך השפעה ממארת ארוכת טווח על בריאותם. מומלץ להתאים את היחס לעבודה שלהם, ולהתאמן או לעשות טיול בחוץ כדי להרחיק את הגישה השלילית.

2021

התפתחות הקריירה של הארנבים ילידי 1987 אינה יציבה בשנת 2021. בהשוואה לשנה החולפת, ברור שהם ירגישו שהמשימות כל כך כבדות עד שהם צריכים לעבוד שעות נוספות כדי להשלים אותן. ויהיו מתחרים חזקים סביבם, שיגרמו להם להתמודד עם לחץ אדיר מדי פעם. עקב לחץ עבודה גדול וחוסר יציבות רגשית, גם היחסים עם הקולגות מתוחים מאוד. במיוחד במחצית השנייה של 2021, אם הם לא מרסנים את רגשותיהם, הם עלולים להיתקל בעימותים גדולים יותר עם עמיתים ואף יצטרכו למצוא עבודה חדשה.

גם הון העושר שלהם לא טוב בשנת 2021. הוצאות המחיה יעלו בהרבה על תוכנית הצריכה המקורית. חוץ מזה, תמיד יש הרבה הוצאות לא צפויות. לכן, הם חייבים להוציא השנה בצורה סבירה. עדיף ליצור הרגל לרשום, כדי שיוכלו להכיר בבירור כל הוצאה ולצמצם הוצאות מיותרות במידה מסוימת. 2021 אינה שנה מתאימה להשקעה במניות ובנדל”ן, אחרת קל לגרום לאובדן עושר.

בשנת 2021, היו הרבה גורמים שליליים שהשפיעו על מערכת היחסים. בשל עבודתם העמוסה והלחץ הפסיכולוגי הרב, הם מקדישים פחות תשומת לב למשפחותיהם וחוסר תקשורת עם אהוביהם. במיוחד עבור אותם אוהבי מרחקים ארוכים, מצב כזה יכול להשפיע ברצינות על רגשותיהם. אם הם רוצים לקיים מערכת יחסים יציבה, הם צריכים לקחת בחשבון גם קריירה וגם רגש. לא משנה כמה הם עסוקים, אל תתעלמו מהרגשות של בן הזוג. מומלץ להנציח כל רגע ופסטיבל חשובים בארוחת ערב משותפת וצילום תמונות.

המזל הבריאותי שלהם ירד בשנת 2021. מכיוון שיש הרבה דברים משתבשים בחיים ובעבודה, קל להם להיות בעליות ומורדות רגשיים גדולים יותר. אז התנגדות הגוף שלהם תרד, מה שהופך אותם לפגיעים למחלות. במיוחד בחילופי העונות, לעיתים קרובות מתרחשות הצטננות וחום. ארנבים צריכים לשים לב יותר לשינויים פיזיים בזמנים רגילים. אל תישאר ער עד מאוחר בלילה. רק על ידי מנוחה טובה בלילה יכולה לעבוד יעילות במהלך היום והגוף יכול להיות במצב טוב.

Show Buttons
Hide Buttons