אסטרולוגיה סינית 1986

אסטרולוגיה סינית 1986

אסטרולוגיה סינית 1986

אילו יסודות יש לנמר שנולד ב-1986?

לפי גלגל המזלות של סין, 1986 היא שנת הנמר. לפי חמשת הגורמים, 1986 היא שנה של אש. אז, האנשים שנולדו בגלגל המזלות בשנת 1986 הם נמרי אש.

מכיוון שגלגל המזלות הסיני עוקב אחר לוח השנה הירחי, שנת נמר האש מתחילה מה-9 בפברואר 1986 עד ה-28 בינואר 1987. אלו שנולדו מ-1 בינואר עד 8 בפברואר בשנת 1986 שייכים לשור עץ גלגל המזלות הסיני.

סימני מזל

מספרי מזל: 3, 9

צבעי מזל: ירוק, צהוב זהוב

תכונות אישיות

אנשים שנולדו עם טיגריסים בגלגל המזלות הם חכמים באופן טבעי ויש להם סיבובי מוח מהירים. כמו כן, אני אהוב על מורים מאז שהייתי צעיר כי אני טוב בקריאה ואוהב פעילויות מחוץ לבית הספר. הם כנים, רציניים ומוכשרים. והם תמיד עושים מה שהם אמרו. הם מביעים באופן מלא את דעותיהם כאשר הם דנים עם אחרים.

אבל הם שאפתניים וגאים מדי, ולהוטים לקבל הערצה של אנשים אחרים. אנשים רעים מרמים אותם בקלות.

קריירה

הקריירה של נמר האש עולה בהתמדה. הם עובדים קשה מאוד כל יום, ויכולים לצבור קצת ניסיון בגיל צעיר. הקריירה שלהם תשתפר יותר ויותר בגילאי הביניים. הם יכולים לקבל הערכה מהממונים עליהם ולהתקדם במהירות, וגם קל להם להפוך למנהלים ולצבור מוניטין טוב בעבודה.

כֶּסֶף

בצעירותם, הם יכולים לקבל תמיכה פיננסית מהוריהם, אך אל תבקשו יותר מדי. למד להרוויח כסף במו ידיך. למרבה המזל, הם כל כך חכמים ויכולים בקלות לנצל הזדמנויות עסקיות ולהשיג כמויות גדולות של הכנסה. עם זאת, עליהם לעמוד על המשמר ולא לסמוך על אחרים בקלות; אחרת הם עלולים להפסיד כסף גדול.

אהבה וזוגיות

הון האהבה שלהם לא חלק במיוחד. בגיל מוקדם, הם עלולים לפגוש אדם לא נכון ולהיבגד על ידו. הם צריכים ללמוד להתאים את מצב הרוח שלהם, לעבוד קשה ולמשוך את החיים למסלול הנכון, ואז הם עשויים לפגוש את האדם הנכון זמן קצר לאחר מכן. בשל המאפיינים הכנים שלהם, אנשים נשואים עשויים שלא לדעת איך ליצור רומנטיקה והפתעות, כך שלעתים קרובות הם גורמים לבני הזוג שלהם לא מרוצים. לבלות יותר זמן עם בני הזוג שלהם, וליצור כמה הפתעות ורומנטיקה מדי פעם. היחסים בין בעל ואישה בהחלט ישתפרו.

בְּרִיאוּת

אנשים שנולדו בשנת 1986 של נמר האש צריכים לשים לב הרבה למצבם הגופני. בשל הרגלי החיים הרעים שלהם, גופם עשוי להיות במצב תת-בריא למשך זמן רב. מוטב להם להיפטר מהרגלים רעים כמו עישון, שתייה מופרזת, דיאטה מופרזת, חוסר פעילות גופנית ושינה. הם צריכים לאכול יותר חלב, יוגורט, פירות וויטמינים כדי לקבל תזונה.

2021

הון העושר של אנשי הנמרים שנולדו ב-1986 אינו רע. כל עוד הם מבצעים את משימות העבודה שלהם היטב, הם יכולים לקבל את התגמול המגיע להם. במיוחד לאותם נמרים העוסקים בתעשיית המכירות יהיו ביצועים יוצאי דופן והם יכולים לקבל בונוס טוב תוך כדי הכנסה גבוהה. עם זאת, אל תהיה חמד לרווחים קטנים. 2021 היא לא שנה טובה להשקעה.

אנשים עם סימן נמר של גלגל המזלות הסיני טובים בהתמודדות עם יחסים בינאישיים ומסתדרים היטב עם עמיתים בשנת 2021. עם זאת, אל תתנו לאנשים את התחושה של ממולח מדי, כי זה לא תורם לשיפור היחסים הבינאישיים יחסים. הדבר החשוב ביותר הוא לבצע את עבודתם היטב ולהקדיש תשומת לב מיוחדת לפרטים.

הונו של הנמר בשנת 2021 באהבה ובזוגיות יהיה טוב יותר. למרות שבתקופת הזמן הקודמת, היו לעתים קרובות מריבות עם אוהבים בגלל כמה עניינים של מה בכך. עם זאת בשנת 2021, היחסים עם בני הזוג שלהם יקלו משמעותית. שני הצדדים יכולים לסבול ולהבין אחד את השני. לנמרים רווקים תהיה הזדמנות להכיר אדם נכון ולקיים יחסי אהבה מתוקים.

בהתחשב בתחזית המזל הבריאותי הרע ב-2021, עליהם לנסות ללכת למקומות שטוחים ובטוחים ולהימנע מלעשות ספורט מסוכן כשהם יוצאים לאימונים. אל תפר את תקנות התעבורה כרצונך, שלא לדבר על שתייה ונהג. כאשר הם עוסקים בפעילויות חברתיות, עדיף לא לשתות יותר מדי. אכלו פחות מזון עתיר קלוריות ושומן.

Show Buttons
Hide Buttons