איש מזל טלה ותאימות אישה בתולה

איש מזל טלה ותאימות אישה בתולה

איש מזל טלה ותאימות אישה בתולה

גבר טלה הוא מאוד נלהב, נועז אבל יכול להיות קצת אגוצנטרי, בעוד שאשת בתולה אוהבת, חזקה ושכלית. גבר טלה אוהב להתיידד, בעוד שבתולות שמורות, ולכן עשוי לקחת זמן ליצור ביניהם ידידות חזקה. עם זאת, שני אלה מאוד תואמים תוך כדי עבודה משותפת באותו משרד בגלל האישיות החרוץ שלהם.

תוך כדי מערכת יחסים אוהבת, שניהם ממלאים אחד את הצרכים הרגשיים של זה ויש להם קשר טוב ביחד. עם זאת, כדי שנישואיהם יעבדו, יש לעשות פשרות מסוימות משניהם.

על פי האסטרולוגיה הוודית, טלה ידוע בתור Mesha Rashi, והוא ההורוסקופ הראשון ומייצג את מזל האש. החיות, האמונה, הגישה העקנית והעוצמה שלהם מתארים אותם כמכלול. טלה צפוי לעשות מה שהם מאמינים בכל ליבם. הם ידועים בטבעם האיתני, כמו גם במזג הרע שלהם.

מזל בתולה או קניה רש”י, לעומת זאת, הוא סימן האדמה לפרטים ופרפקציוניזם. השלט נשלט על ידי הבתולה המטפחת, המסודרת ושומרת הכלל. מזל בתולה הוא סימן שניתן לשינוי ולכן מסתכל על התמונה הגדולה כדי להקניט פרטים שצריך לשנות.

אִישִׁיוּת

גברים טלה: הם ידועים כאישיות נחושה, נלהבת וחזקה. מזל טלה נועז ומרוכז בעצמו. יש להם את ההתנגדות לנצח את היקום ולהשיג דברים מה שהם רוצים לעשות. כמו כן, הם קצרי רוח וחסרי טאקט כאשר המטרות והשאיפות שלהם מאטות.

נשים בתולה: הן אדיבות ואוהבות. לנשים בתולה יש לעתים רחוקות מזג סוער ואגרסיבי. אישה בתולה היא שילוב אולטימטיבי של יופי עם מוח. יש להם כישורי ארגון מצוינים. יש להם עין פנטסטית לפרטים והם נהנים מסדר, דיוק ויעילות בכל דבר. הם אולי נראים אישים ביישנים ופורשים מבחוץ, אבל הם מאוד חזקים ויציבים מבפנים.

חֲבֵרוּת

איש הטלה לא מתקשה ליצור חברים. הם ידידותיים ומעריכים את כולם על תכונותיו הייחודיות. בעוד שזה בדיוק ההיפך עבור הנשים בתולה, הן איטיות להתיידד. הם כנים וידידותיים, אך נוטים להיות להם מעט חברים איתם הם נפתחים. בצד החיובי, הם נאמנים מאוד לחברים שיש להם ושואפים להיות מועילים ככל האפשר.

גבר מזל טלה ונשים בתולה יוכלו לחלוק קשר טוב רק אם נשים בתולה יאפשרו לגבר טלה לקבל את המרחב הידידותי הזה בחייה.

קריירה

אנשי טלה: אנשי מזל טלה הם מבצעים שמונעים להשלים כל משימה שהוטלה עליו. הוא מוביל טוב מאוד ועוקב ללא קנאה או מחלוקת. עבודה בצוות אינה בעיה עבורם מכיוון שהם יכולים לפתור בעיות מבלי לקחת עזרה.

נשים בתולה: נשים בתולה הן כנות וחמורות כלפי עבודתן, אבל הן דורשות שמישהו ידחוף אותן ויעודד אותן. הם בעלי כישורי תקשורת יוצאי דופן ויודעים היטב להציב גבולות אישיים. הם מחפשים שלמות בכל מה שהם עושים, והם נולדים להיות הטובים ביותר.

ביחד – כאמור, שניהם מצטיינים לחלוטין בקריירה שלהם. שניהם מעריכים עבודה קשה ויש להם כוננים שאפתניים שמתחרים בסימנים רבים אחרים. ללא קשר לפרטים הדינמיים שלהם, הם יעבדו יחד ללא רבב כצוות.

אהבה

גבר טלה: גבר טלה כשהוא מאוהב הוא ספר פתוח שניתן לקרוא בצורה ברורה. הם צפויים לומר את ליבם ולעשות הכל כדי לזכות בלב אהבת הגברת שלהם. הם רומנטיים ומתעקשים שאהבתם תעשה פעולות רומנטיות כדי לגרום לילדה שלהם להתאהב בהם.

אישה בתולה: נשים בתולה, כשהן מאוהבות, הן בדרך כלל ספציפיות למדי בבחירת מאהב. הם לא נותנים למישהו להיכנס מהר לחייהם. הם בטח יפחדו, עצבניים, עצבניים וחסרי מנוחה כשהם יתאהבו. חוץ מזה, הם תמיד מצפים מבן הזוג שלהם לעשות את הצעד הראשון מכיוון שזה עוזר להם להרגיש יותר בנוח לדבר על איך שהם חושבים. כשהם מאוהבים, הם מאוד נאמנים, אמינים וישרים.

קשר גומלין וחיי זוגיות

איש הטלה יעשה הכל כדי שהקשר שלהם יימשך זמן רב יותר. לשני הסימנים יש צרכים רגשיים שהם יכולים למלא אחד בנוכחות של השני. בסך הכל יש ביניהם חיבור טוב, ואין חוסר התאמה משמעותי שהופך את הקשר הזה למיזם בלתי אפשרי.

גברים בני מזל טלה שנכנסים לנישואים עם נשים בתולה יוצרים שילוב מתמיד של נועז וחרפה. מנה בריאה של סובלנות ומתינות מצד גבר מזל טלה ואשת בתולה יכולה להפוך את חיי הנישואין שלהם למרגשים, וחשוב מכך, הרמוניים ואפשריים.

להיות ביחד

חיוביות – ישנה מידה טובה של הבנה בין שני הסימנים. גברים בני מזל טלה מאוד נאמנים ונאמנים כלפי בן הזוג שלהם, כך שלא יהיו מקרים כאלה שבהם הם עלולים לבגוד בנשים בתולה. באופן דומה, נשים בתולה הן גם אמינות ואמינות מאוד בכל הנוגע לזוגיות או לנישואין שלהן. חוץ מזה, גבר מזל טלה נוטה להיות גורם תומך מאוד עבור הילדה שלהם בתולה.

שליליות – גברים בני מזל טלה הם עקשנים ועקשנים, ואילו נשים בתולה מאורגנות וביקורתיות. תכונותיהם נוטות להתנגש זו בזו, ואם לא מרוסנים, זה יכול להוביל לנפילת מערכת היחסים או הנישואים שלהם. כמו כן, גברים מזל טלה נוטים לשלוט, ואילו נשים בתולה מנסות לשלוט במערכת היחסים שלהן, מה שעלול ליצור ביניהן קונפליקט. חוץ מזה, זה יוביל לבעיות אגו קשות גם בין השניים.

Show Buttons
Hide Buttons